develop own website

PIERWSZY TANIEC

PIERWSZY TANIEC


Pierwszy taniec jest tradycyjnym i nieodłącznym elementem każdego wesela. Ma on znaczenie symboliczne i jest znakiem dla gości do rozpoczęcia zabawy.

Zawsze polecamy zacząć naukę pierwszego tańca z dużo większym zapasem czasowym, niż myślicie, że jest to potrzebne. Są różne sytuacje losowe i wiemy, jak ważny jest zapas czasowy, aby nie spieszyć się niepotrzebnie i uniknąć stresu.

Oprócz tego, że te lekcje mają na celu stworzenie wymarzonej choreografii dostosowanej do Waszych możliwości, ich zadaniem jest także chwila relaksu dla Was. Przygotowanie pierwszego tańca powinno być przyjemnością i dobrą zabawą, a nie obowiązkiem. Oczywiście nie ominie Was nauka kroków, powtarzanie choreografii, poprawianie i udoskonalenie Waszego tańca, ale odbędzie się to w przyjaznej atmosferze.

Lekcje mogą odbywać się na naszej sali w Lęborku lub w wyznaczonym przez Ciebie miejscu, jeżeli tylko przestrzeń będzie wystarczająco duża.

Mobirise


Jak przygotować się na zajęcia?

Skontaktuj się z nami. Powiemy Ci kiedy rozpocząć lekcje. Ustalimy jak ma wyglądać Wasz wymarzony pierwszy taniec. Powiemy co przygotować na pierwsze i następne zajęcia.