site creation software

SEXYDANCE

SEXYDANCE


Sexydance ma swoje korzenie w burlesce, dancehallu, high heels, tańcach latynoamerykańskich, twerku, tańcu brzucha, jazzie czy w tańcu współczesnym. Jest to określenie charakteru tańca, który adaptuje wymienione techniki taneczne, ale pokazuje je w swoim własnym, odrębnym stylu. 

To taniec, który pobudza zmysły i rozpala do czerwoności! Kocie ruchy, zmysłowe poruszanie się i podkreślanie kobiecych atutów sylwetki. Sprawdzi się on zarówno wśród pań, które chciałyby podkreślić tańcem swoją kobiecość i zwiększyć poczucie pewności siebie, jak i u kobiet, które po prostu uwielbiają zmysłowe ruchy.

Historia tego tańca sięga początków XXI wieku, kiedy to sexydance szturmem zdobył układy choreograficzne w teledyskach i na trasach koncertowych najpopularniejszych wokalistek z całego świata, takich jak Beyoncé, Shakira, Britney Spears czy Rihanna. Obecnie sexy dance stale rozwija się o nowe elementy, a kobiety coraz chętniej wybierają się na zajęcia taneczne z tego stylu.

Na SEXYDANCE DLA PAŃ możesz uczęszczać do nas w Lęborku.

Mobirise


Jak przygotować się na zajęcia?

Na zajęcia przygotuj wygodne ubrania w których czujesz się komfortowo i które nie krępują Twoich ruchów. Początkowo możesz ćwiczyć w obuwiu sportowym. Z czasem polecamy spróbować przenieść się na wyższy obcas. Najodpowiedniejsze będą buty do tańca latio lub towarzyskiego. Mają one miękką podeszwę. Na zajęcia nie zapomnij o wodzie do picia.