website templates

ZDROWY KRĘGOSŁUP

ZDROWY KRĘGOSŁUP


Zdrowy kręgosłup to zestaw ćwiczeń, które przyniosą ulgę naszym plecom i nie tylko. Jak wiadomo w naszym ciele znajduje się mnóstwo powiązań. Nasze mięśnie, kości, narządy otacza wielowymiarowa tkanka zwana powięzią. Powięź może ulegać odkształceniu lub ciągnąć za sobą inne części naszego ciała.

Najłatwiej to zobrazować wyobrażając sobie koszulkę zszytą razem ze spodniami lub kombinezon. Pociągając koszulkę za prawe ramię po ukosie w górę, poruszy się też lewa nogawka stroju. Na tej samej zasadzie działa powięź. W skutek złej postawy ciała, ból nie zawsze odczuwalny jest wyłącznie w kręgosłupie. Plastyczność powięzi ma również swoje zalety - zapewnia jej możliwość regeneracji.

Zajęcia „Zdrowy kręgosłup” maja na celu rozluźnić i odprężyć zmęczone ciało, zrelaksować umysł oraz wypracować prawidłowe wzorce ruchowe i postawę ciała. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku, a regularne uczestnictwo pozwala pozbyć się uciążliwego bólu pleców.

Zapisz się już dziś i zadbaj o swoje zdrowie!
Na ZDROWY KRĘGOSŁUP możesz uczęszczać do nas w Lęborku.

Mobirise


Jak przygotować się na zajęcia?

Na zajęcia przygotuj wygodne, elastyczne ubrania, które nie będą przeszkadzać w czasie ruchu. Pamiętaj o wygodnych butach na zmianę z jasną podeszwą. Polecamy zabrać ze sobą swoją matę do ćwiczeń. Nie zapomnij o wodzie do picia.